Tillbaka till samtliga rapporter

Häsbajs/Gegga

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 12:20, torsdag 10 september 2020

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Det har kört traktorer från grusvägen som dragit ut gegga och hästbajs över vägarna. När ni städar efter vattenläckan på Östergatan snälla ta en sväng nere i vårt kvarter.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att fixas idag eller imorgon

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:44, torsdag 10 september 2020

  • Snabb hjälp, snyggt!

    Postat anonymt 16:08, torsdag 8 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?