Tillbaka till samtliga rapporter

Avställt fordon

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 22:06, onsdag 9 september 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Avställt fordon som varit pakerad tre år o ägare bosatt i serbien som aldrig mer kommer tillbaka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för rapporten. Vi skickar detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:21, torsdag 10 september 2020

  • Hej, Ale kommun skall kolla på detta.

    Tack för att du rapporterade in detta Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 09:31, torsdag 10 september 2020

  • Fordonet är nu borta

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:58, fredag 18 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?