Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning funkar inte

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kontaktcenter, 13:53, tisdag 8 september 2020

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Belysning mitt emot Gamla Strandgatan 42B funkar inte under två veckor nu , det är börjar bli mörkare och det finns några trappsteg där som syns inte alls när är det så mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:22, tisdag 6 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?