Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig Gatubelysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Göran Skånberg, 06:13, tisdag 8 september 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning vid Fablernas Väg 30.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:47, tisdag 8 september 2020

  • Hej och tack för din felanmälan! Enstaka lampor lagas i början av följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april. Mvh Nihlén Elmontage

    Postat av Ale kommun (Sebastian) 07:43, onsdag 9 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?