Tillbaka till samtliga rapporter

Saknas markering av gång o cykelbana på Sommarstigen 2-6 samt saknas skylt

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Håkan Håkansson, 12:08, tisdag 8 september 2020

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Markeringen bortsliten skylt borttagen.Detta har varit så sedan grävning för fiber.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är bokat för målning, kommer att bli av närmsta tiden. Skylt kommer där inte att sättas utan blir en markering i asfalten.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:11, tisdag 8 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?