Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:41, lör 5 september 2020

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Trasig gatlampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:20, tors 10 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.