Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning på Källråets väg fungerar ej

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Rebecca Eklund, 05:18, onsdag 2 september 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Denna lampa har ej fungerar på ett halvår. Det är gatubelysning strax efter man passerat radhusområdet (Näckensväg) påväg ner till hållplatsen vättarnas väg. Vägskylten Källråets väg är uppsatt nästan precis där lampan är trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:55, onsdag 2 september 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:28, torsdag 1 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?