Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar på cykelvägen

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 08:52, fre 28 augusti 2020

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

På flera ställen här så växer buskarna ut på cykelvägen så att det blir svårt för två cyklar att mötas ibland.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • *Kategori ändrat från ‘Gång- och cykelvägar’ till ‘Träd och buskage’*

    Postat anonymt 09:58, fre 28 augusti 2020

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Kunde ej åtgärda

    Postat anonymt 11:39, ons 16 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.