Tillbaka till samtliga rapporter

VA-brunnslock skramlar

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 21:37, onsdag 26 augusti 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

I höjd med Sörgårdsvägen 14 finns ett VA-brunnslock som skallrar. Det behöver justeras.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Vi överför ärendet till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:53, torsdag 27 augusti 2020

  • Detta är nu åtgärdat! Tack för att du anmälde detta till oss. Hälsningar Ale Kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:42, tisdag 1 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?