Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt staket på parkering

Anonym rapport i kategori Övrigt, 11:56, tis 25 augusti 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Staketet på parkeringen mitt emot busshållplatsen har blivit sönderkört.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din synpunkt, vi åtgärdar detta.

    Postat anonymt 14:00, tis 1 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:00, tis 1 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:00, tis 1 september 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:14, ons 23 september 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:06, ons 21 oktober 2020

  • Ingen återkoppling i vanlig ordning?

    Postat anonymt 07:09, tors 19 november 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:37, tors 17 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?