Tillbaka till samtliga rapporter

Skymd belysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:16, fre 21 augusti 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Belysningen är i stora delar skymd av växtlighet. Det skapar mörker och otrygghet i ett område som används flitigt av enskilda för rekreation och av föreningslivet, scouter, ridning, friidrott och löpning för att nämna några.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan, ärendet överförs till ansvarig enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:15, fre 21 augusti 2020

  • Vad händer?

    Postat anonymt 13:29, fre 18 september 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej, tack för påminnelsen. Vi hör med ansvarig enhet och undersöker hur det ligger till. Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 16:32, fre 18 september 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:47, fre 16 oktober 2020

  • De oskyddade trafikanterna är inte prioriterade av Ale kommun

    Postat anonymt 15:23, fre 13 november 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:43, tors 3 december 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:20, fre 11 december 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:33, mån 21 december 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:07, tors 4 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.