Tillbaka till samtliga rapporter

Allmänt grönområde

Rapporterat av Android i kategorin Park, anonymt 16:24, måndag 17 augusti 2020

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Jag undrar om detta grönområde tillhör kommunen och om det är då kommunen som har satt upp denna skylt "vi får ej rastas här" eller om det är på en privatpersons bevåg?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?