Tillbaka till samtliga rapporter

Barriär borttagen och slängd i skogen på andra sidan gatan!!

Anonym rapport i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket), 17:26, fredag 14 augusti 2020

Skickades till Trafikverket, 4 minuter senare

Nu i somras har balken (vid vändplatsen i slutat på Fridhemsvägen)tagits bort så att mopeder och fyrhjulingar kan köra in och ut obehindrat!! Det gör att hastigheten har ökat enormt och vi är rädda för att våra barn kommer att bli påkörda!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta skickas till ansvarig vägförening. Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 09:37, tisdag 18 augusti 2020

  • Detta är nu åtgärdat, hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 13:52, torsdag 20 augusti 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:52, torsdag 20 augusti 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?