Tillbaka till samtliga rapporter

Marken är ganska nersjunken vid en utfart till hus

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av William Klintrot, 19:05, söndag 9 augusti 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

I över 5 år har denna asfalt varit nersjunken. väldigt jobbigt att köra över. det är utanför husnummer 34, odengatan 34.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kollar och eventuellt åtgärdar, gatan finns med i planering för asfaltering 2021-2022 om allt går som det ska.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:01, torsdag 3 september 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:51, måndag 7 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?