Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt fäste till gunga på skolgården

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 14:47, söndag 9 augusti 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Då dottern gungade på en av gungorna på skolgården så släppte fästet på kedjan pga det är helt uppslitet .Dottern for i backen och skadade bla sitt knä. Vill gärna ha en återkoppling på när denna lekplats är besiktigad senast eftersom slitaget var stort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Vi beklaga detta har hänt hoppas det går bättre med dottern Vi kommer föra detta vidare till Skurups kommunala AB,då gungan tillhör skolan gungorna kommer ses över på skolan Mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 08:49, måndag 10 augusti 2020

  • Bad om återkoppling på senaste besiktningen av denna lekplats detta har inte gjorts!

    Postat anonymt 15:04, söndag 6 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?