Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig studsmatta

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 21:10, fredag 7 augusti 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Studsmattan på lekplatsen vid Arosenius-skolan är lite trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall kolla på detta. Tack för att du rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:25, måndag 10 augusti 2020

  • Parkenheten meddelar att denna är åtgärdad. Tack för att ni rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:15, onsdag 12 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.