Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig studsmatta

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Mathias, 21:10, fredag 7 augusti 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Studsmattan på lekplatsen vid Arosenius-skolan är lite trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall kolla på detta. Tack för att du rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 14:25, måndag 10 augusti 2020

  • Parkenheten meddelar att denna är åtgärdad. Tack för att ni rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:15, onsdag 12 augusti 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?