Tillbaka till samtliga rapporter

Massor med ogräs som behöver rensas

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 09:17, fredag 7 augusti 2020

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Ogräs som behöver rensas bredvid parkeringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?