Tillbaka till samtliga rapporter

Bit av sandlådan avbruten

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 16:12, lördag 1 augusti 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Del av sandlådan trasig, vassa flis sticker ut från brottet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:27, lördag 29 augusti 2020

  • Vi skickar dit entreprenören för att laga detta.

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 12:36, måndag 31 augusti 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:05, lördag 26 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 18:10, lördag 26 september 2020

  • Statusuppdatering

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 18:10, lördag 26 september 2020

  • Två stycken belysningstolpar är trasiga på lekplatsen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:12, torsdag 19 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?