Tillbaka till samtliga rapporter

Ostädad strand och havsremsa. Oerhört mycket tång och skräp. Ger tråkigt intryck och inget som Skurup kommun kan vara stolt över trots att det är Skurups kommuns kuststräcka som är stolta över och borde skötas även här i Abbekås strand och havsremsa i anslutning till hamnen

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Linda Winander, 16:54, fredag 31 juli 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Se ovan Oskött strand och havsremsa i Abbekås som tillhör Skurups kommun

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?