Tillbaka till samtliga rapporter

Inga lampor fungerar.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:20, torsdag 30 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Lampor fungerar inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvariga för åtgärd, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:47, fredag 31 juli 2020

  • Byter kabel i området

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 15:03, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?