Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen fungerar inte

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:30, onsdag 29 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

På hela Bruksvägen och en bit in på Egnahemsvägen. På stigen från garaget upp till radhusen är det också helt mörkt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvariga, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:58, torsdag 30 juli 2020

  • Byter kabel i området

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 15:00, tisdag

  • Byter kabel i området

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 15:02, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?