Tillbaka till samtliga rapporter

Asfaltering Rönnvägen

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:10, onsdag 29 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Varför omasfalteras inte hela Rönnvägen utan bara delar av den?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, detta är något som ni får fråga Bohus- Surte vägförening då det är dom som är väghållare. Jag släcker ärendet i Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:59, måndag 3 augusti 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:30, onsdag 26 augusti 2020

  • .

    Postat anonymt 16:17, fredag 28 augusti 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?