Tillbaka till samtliga rapporter

Hål över vägtrumma

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:44, tisdag 28 juli 2020

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Hål i i kanten av vägen över vägtrumma.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Lagat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:51, onsdag 29 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?