Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt gatubelysning vid Vattugatan 13

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anette syvertsson, 14:15, tisdag 28 juli 2020

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Släckt gatubelysning vid Vattugatan 13

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta problem är inte löst,fortfarande mörkt

    Postat av Helene 15:12, fredag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?