Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på bilvägen

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 10:54, måndag 27 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej, Det ligger massa krossat glas från flera flaskor över hela bilvägen. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?