Tillbaka till samtliga rapporter

Täkt dagvattenbrunn

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp av Andreas Zaar, 13:30, lör 25 juli 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Regn vatten brunnarna på grön utan behöver justeras, de är täkta med gräs och är sitter lågt placerade. Obs! Gäller både brunnarna på grönytan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej,

    Detta ärende är fortfarande öppet. Antagligen är det inte aktuellt längre. Vi kommer markera det löst. Om ärendet inte blivit löst, skapa då ett nytt så undersöker vi det då.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun (Kommunteknik) 10:11, torsdag 21 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?