Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa som har lossnat och hänger i kablarna

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Christopher Maxe, 14:00, fredag 24 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Dom som bor där har kört på gatubelysningen och nu håller armaturen på att lossna totalt från stolpen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig enhet. Hälsningar kontatkcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:26, fredag 24 juli 2020

  • Fixat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 11:31, måndag 27 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?