Tillbaka till samtliga rapporter

Fult i skräp i skogen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Tomas Nilsson, 22:07, onsdag 22 juli 2020

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Hej kan ni komma o göra något åt detta skräp någon som har byggt koja i skogen o Bara lämna detta så här på vargåna gör något ligger fult i skogen här

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun (tord.hellstrom@forshaga.se) 11:33, fredag 31 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?