Tillbaka till samtliga rapporter

Anmälan om nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Gun Mezarlis, 09:16, torsdag 23 juli 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Detta finns i Angered Centrum mellan Lidl och spårvagnsspåret vid staketet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?