Tillbaka till samtliga rapporter

Vägmärket nerkört (hindrar inte trafiken)

Anonym rapport i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket), 01:18, onsdag 22 juli 2020

Skickades till Trafikverket, 7 timmar, 17 minuter senare

Stolpen knäckt jäms med vägen och ligger i riktning mot Ale torg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Vägmärken och skyltar’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:32, onsdag 22 juli 2020

  • Tack för anmälan. Vägen tillhör trafikverket så ärendet överförs dit. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:34, onsdag 22 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?