Tillbaka till samtliga rapporter

Ek

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 23:15, måndag 20 juli 2020

Skickades till Kil, 5 minuter senare

Ek på utsida staket i korsning, skymmer sikten vid utfart från cykelvägen. Står flera bilar också som även påverkar sikten när man kommer på cykel. Eken bör tas bort. Finns även en stor gran på tomten som påverkar men eken är iallafall på utsidan staketet och borde vara kommunens.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Eken och granen är nu borta.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:16, onsdag 22 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?