Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig sikt pga sly. Hänger delvis ut över vägen där markering är satt. Dålig sikt gäller även vidare uppför backen.

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 13:24, måndag 20 juli 2020

Skickades till Kil, mindre än en minut senare

Påpekade förra året om problemet också via mail. Då fick jag till svar att dikesklippning görs löpande. Detta är alltså inte gräs utan sly (träd/buskar) som behöver åtgärdas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att åtgärdas de närmaste dagarna.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:14, onsdag 22 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?