Tillbaka till samtliga rapporter

Hamnens gräsmatta har använts som campingplats för tält

Rapporterat i kategori Övrigt av Linda Winander, 09:30, måndag 20 juli 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Campare med tält med hög disco musik som överröstar hela hamnområdet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att titta på detta idag, var problemet på helgen så kontakta polisen eller trygghetsvärdarna på 0411-44000

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:49, måndag 20 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?