Tillbaka till samtliga rapporter

Överfulla soptunnor och skräp som ligger slängt överallt

Rapporterat i kategori Avfall och återvinning av Linda Winander, 08:10, måndag 20 juli 2020

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Nedskräpning i hamnen . Överfulla sopkorgar. Akut

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Då kommunen inte har personal som jobbar helg inom städning och rengöring så kommer detta att städas under dagen 20/7 eller 21/7

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:20, måndag 20 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?