Tillbaka till samtliga rapporter

Trädgren lågt hängande över cykel- och gångväg

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 21:24, tisdag 14 juli 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Trädgrenen hänger så att en person som inte kan se skulle kunna gå rakt in i den samt hindrar cykel. Det har blivit extra framträdande de senaste månaderna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi fixar detta så fort som möjligt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:41, onsdag 15 juli 2020

  • Varit och kontrollerat , detta är inte kommunens utan en samfällighets gångar, ta kontakt med husägaren.

    Postat anonymt 13:13, onsdag 15 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?