Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt belysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Jörgen Grahm, 23:41, måndag 13 juli 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Släckt belysning - väldigt mörkt, se foto.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi fixar till detta under dagen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:31, tisdag 14 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?