Tillbaka till samtliga rapporter

Nedkörd lyktstolpe

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Annelie Menander, 13:25, fredag 10 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Ligger mot S.Klöverstigen, Vitklövergatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig entreprenör.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:43, fredag 10 juli 2020

  • Elsäkrad

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 06:57, måndag 13 juli 2020

  • Detta är löst Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Henrik Thell 14:36, onsdag 15 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?