Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig soptunna

Rapporterat av iOS i kategorin Renhållning och sophämtning, anonymt 15:26, ons 15 juli 2020

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Trasig soptunna/hundbajstunna, tunnan hade vält och innehållet låg på marken. Plockade upp det igen men tunnan sitter på sniskan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:57, fre 17 juli 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.