Tillbaka till samtliga rapporter

Pedaler stulna/borta

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 08:09, onsdag 8 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Pedaler saknas på två trampor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet skickas vidare till ansvariga.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:59, onsdag 8 juli 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:46 idag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?