Tillbaka till samtliga rapporter

Full pappersbehållare

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 17:32, fredag 3 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Ssia

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ansvaret ligger hos FTI. Kontaktuppgifter hittar du på bilden som bifogades.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 11:19, måndag 6 juli 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.