Tillbaka till samtliga rapporter

Stora träd

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 21:48, söndag 5 juli 2020

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Hej, träden har blivit för vildvuxna. Det går knappt att ta sig förbi och svårt att se vilka verksamheter som döljer sig där bakom.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Håller med om detta. Under hösten kommer träden att beskäras och kronorna att lyftas rejält.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 08:15, måndag 6 juli 2020

  • Det är inte fixat ännu, men kommer enligt svaret att lösas under hösten. Jag är nöjd med det svaret.

    Postat anonymt 09:39, måndag
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?