Tillbaka till samtliga rapporter

Sned gatuskylt efter att en bil backat på den

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Cornelia Lembke, 10:43, tisdag 30 juni 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

En bil råkade backa på gatuskylten där det står ”Tulesholmsgatan (nummer)”. Skylten är hel men står på sne. Detta skedde för ca 1 1/2 månad sen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi fixar detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:46, tisdag 30 juni 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?