Tillbaka till samtliga rapporter

Brunns”parken”, skräpig jämt

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Ann-Charlotte Bengtsson, 18:52, måndag 29 juni 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Skräp i varenda plantering och på marken. Äckligt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Brunns"parken" är alltid nedskräpad och det saknas ff papperskrgar där folk äter, dricker och röker. Det borde gå folk och plocka skräp, om det inte sätts upp fler papperskorgar, så att de som skräpar ner får sig en påminnelse om att skiten inte bara försvinner genom någon slags magi.

    Postat av Ann-Charlotte Bengtsson 08:43, tisdag 28 juli 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?