Tillbaka till samtliga rapporter

Fågelbajs

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 07:34, måndag 29 juni 2020

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Gång och cykelbana är full av fågelbajs, svårt att gå utan att trampa i det. Fåglarna som var här verkar ha flyttat vidare.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Har det inte försvunnit efter regnet i helgen så fixar vi det under dagen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:37, måndag 29 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.