Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpad brygga

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:03, torsdag 25 juni 2020

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Nedskräpad brygga, plast och matrester blåser i havet och måsarna river i det

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din felanmälan. Vi har varit på plats och städat. // Anna -LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:36, fredag 26 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.