Tillbaka till samtliga rapporter

Ny lampa trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:20, ons 24 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

En av de nya lamporna som monterats vid lekplatsen/gläntan lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Ärendet är framfört till berörd verksamhet för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:13, ons 24 juni 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:07, ons 22 juli 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.