Tillbaka till samtliga rapporter

Skadegörelse på bänk

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Andreas zaar, 21:23, söndag 21 juni 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Hej,

Bänken har någon haft sönder, skruvarna sitter kvar och det är en risk att ett barn skadar sig.

//Andreas

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi ordnar detta tack för info

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 07:33, måndag 22 juni 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?