Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering i Hanaskog

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 19:55, tisdag 16 juni 2020

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Här parkerar ofta bilar på gång och cykelbana

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Kommunens parkeringsvakter kommer att kontrollera platsen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 08:58, onsdag 17 juni 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:06, tisdag 14 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?