Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter och alger

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 12:01, måndag 15 juni 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Klotter och mycket alger på lekställningen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att rengöras efter semestern

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:48, måndag 15 juni 2020

  • Vi fixar detta

    Postat av Herman Cassé 07:49, måndag 22 juni 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?